CDR7D43MNNP-270NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-270NC
JLCPCB Part #
C17370790
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.25A 143.6mΩ 2.5A 27uH ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS