CDR7D43MNNP-100NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-100NC
JLCPCB Part #
C2452960
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
10uH 2.5A 38.7mΩ 4.1A ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS