CDR7D28MNNP-680NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-680NC
JLCPCB Part #
C2455146
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
340mΩ 68uH 780mA 900mA ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS