CDR7D28MNNP-4R6NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-4R6NC
JLCPCB Part #
C2453037
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
3.2A 3.3A 30mΩ 4.6uH ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS