CDR7D28MNNP-471NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-471NC
JLCPCB Part #
C2639488
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.21Ω 280mA 300mA 470uH ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS