CDR7D28MNNP-330NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-330NC
JLCPCB Part #
C2639486
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.2A 1.35A 157mΩ 33uH ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS