CDR7D28MNNP-2R7NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-2R7NC
JLCPCB Part #
C2639487
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.7uH 22mΩ 3.7A 4.1A ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS