CDR7D28MNNP-221NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-221NC
JLCPCB Part #
C2453768
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.1Ω 220uH 400mA 500mA ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS