CDR7D28MNNP-151NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-151NC
JLCPCB Part #
C167307
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
150uH 520mA 600mA 950mΩ ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS