CDR7D28MNNP-100NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-100NC
JLCPCB Part #
C2453750
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
10uH 2.4A 2.4A 48mΩ ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS