CDR6D28MNNP-6R5NC
MFR.Part #
CDR6D28MNNP-6R5NC
JLCPCB Part #
C17401605
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
2.1A 3.05A 6.5uH 70mΩ ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS