CDR6D28MNNP-2R7NC
MFR.Part #
CDR6D28MNNP-2R7NC
JLCPCB Part #
C17216943
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
2.7A 2.7uH 4.3A 43.8mΩ ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS