CDR6D28MNNP-270NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR6D28MNNP-270NC
JLCPCB Part #
C17293019
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.45A 231.2mΩ 27uH 980mA ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS