CDR6D28MNNP-121NC
MFR.Part #
CDR6D28MNNP-121NC
JLCPCB Part #
C17375670
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.028Ω 120uH 460mA 700mA ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS