CDR6D23MNNP-560NC
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-560NC
JLCPCB Part #
C2454820
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
385mΩ 510mA 56uH 750mA ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS