CDR6D23MNNP-330NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-330NC
JLCPCB Part #
C2454824
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
220mΩ 33uH 700mA 950mA ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS