CDR6D23MNNP-220NC
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-220NC
JLCPCB Part #
C2454831
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.2A 150mΩ 22uH 800mA ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS