CDR6D23MNNP-100NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-100NC
JLCPCB Part #
C2454835
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.3A 1.75A 10uH 83mΩ ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS