CDR63BNP-270MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR63BNP-270MC
JLCPCB Part #
C2454863
Package
SMD,6.2x5.6mm
Description
27uH 360mΩ 640mA ±20% SMD,6.2x5.6mm Power Inductors ROHS