CDR125NP-821MC
MFR.Part #
CDR125NP-821MC
JLCPCB Part #
C17313207
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
-15%~+20% 2Ω 360mA 820uH SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS