CDR105BNP-181KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR105BNP-181KC
JLCPCB Part #
C2639550
Package
SMD,10x9mm
Description
180uH 500mA 570mΩ ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS