CDMT40D30HF-4R7NC
MFR.Part #
CDMT40D30HF-4R7NC
JLCPCB Part #
C2454331
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
3.6A 37mΩ 4.3A 4.7uH ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS