CDEP13D76T150NP-1R0MC-105
MFR.Part #
CDEP13D76T150NP-1R0MC-105
JLCPCB Part #
C2594367
Package
SMD-3P,13.5x13.5mm
Description
1.98mΩ 1uH 20A 31A AEC-Q200 ±20% SMD-3P,13.5x13.5mm Power Inductors ROHS