CDEP13D76T150NP-100MC-105
MFR.Part #
CDEP13D76T150NP-100MC-105
JLCPCB Part #
C2594366
Package
SMD-3P,13.5x13.5mm
Description
10.3mΩ 10.5A 10uH 8.5A AEC-Q200 ±20% SMD-3P,13.5x13.5mm Power Inductors ROHS