CDEP134NP-6R0MC-H
MFR.Part #
CDEP134NP-6R0MC-H
JLCPCB Part #
C5592769
Package
SMD-3P,13.5x13.5mm
Description
18.4mΩ 6.5A 6uH 9.6A ±20% SMD-3P,13.5x13.5mm Power Inductors ROHS