CDEP134NP-1R2MC-H
MFR.Part #
CDEP134NP-1R2MC-H
JLCPCB Part #
C2639809
Package
SMD-3P,13.5x13.5mm
Description
1.2uH 15A 21A 3.1mΩ ±20% SMD-3P,13.5x13.5mm Power Inductors ROHS