CDEIR8D38FNP-7R6NC
MFR.Part #
CDEIR8D38FNP-7R6NC
JLCPCB Part #
C2455748
Package
SMD,8x8mm
Description
27.2mΩ 3.8A 4.9A 7.6uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS