CDEIR8D38FNP-180NC
MFR.Part #
CDEIR8D38FNP-180NC
JLCPCB Part #
C2455751
Package
SMD,8x8mm
Description
18uH 2.3A 3.3A 66.5mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS