CDEIR8D38FNP-120NC
MFR.Part #
CDEIR8D38FNP-120NC
JLCPCB Part #
C17288565
Package
SMD,8x8mm
Description
12uH 2.5A 4A 66.7mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS