CDC5D20NP-222KC
MFR.Part #
CDC5D20NP-222KC
JLCPCB Part #
C17341869
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
2.2mH 27Ω 65mA ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS