CD75T125NP-391KC
MFR.Part #
CD75T125NP-391KC
JLCPCB Part #
C2599421
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.22Ω 380mA 380mA 390uH AEC-Q200 ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS