CD54T125NP-680KC
MFR.Part #
CD54T125NP-680KC
JLCPCB Part #
C2599412
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
318mΩ 640mA 640mA 68uH AEC-Q200 ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS