CD54T125NP-390LC
MFR.Part #
CD54T125NP-390LC
JLCPCB Part #
C2599381
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
218mΩ 39uH 820mA 820mA AEC-Q200 ±15% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS