104CDMCDDS-1R0MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
104CDMCDDS-1R0MC
JLCPCB Part #
C3223309
Package
SMD,11.5x10mm
Description
1uH 24A 3.36mΩ 31.4A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS