SWXSKBCVE0-15.000000
MFR.Part #
SWXSKBCVE0-15.000000
JLCPCB Part #
C22446947
Description
-40℃~+85℃ 15MHz 22pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS