SWXSKBCVE0-13.598000
MFR.Part #
SWXSKBCVE0-13.598000
JLCPCB Part #
C22446938
Description
-40℃~+85℃ 13.598MHz 22pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS