SWXSHBCVH0-7.200000
MFR.Part #
SWXSHBCVH0-7.200000
JLCPCB Part #
C22438648
Description
-40℃~+85℃ 20pF 7.2MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS