SWXSHBCVH0-6.144000
MFR.Part #
SWXSHBCVH0-6.144000
JLCPCB Part #
C22438643
Description
-40℃~+85℃ 20pF 6.144MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS