SWXSHBCVH0-3.580000
MFR.Part #
SWXSHBCVH0-3.580000
JLCPCB Part #
C22438629
Description
-40℃~+85℃ 20pF 3.58MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS