SWXSHBCVE0-45.750000
Extended
Manufacturer
Starwave
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-45.750000
JLCPCB Part #
C22449241
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 20pF 45.75MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS