SWXSHBCVE0-35.328000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-35.328000
JLCPCB Part #
C22449227
Description
-40℃~+85℃ 20pF 35.328MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS