SWXSHBCVE0-29.491200
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-29.491200
JLCPCB Part #
C22449216
Description
-40℃~+85℃ 20pF 29.4912MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS