SWXSHBCVE0-28.800000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-28.800000
JLCPCB Part #
C22449215
Description
-40℃~+85℃ 20pF 28.8MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS