SWXSHBCVE0-28.224000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-28.224000
JLCPCB Part #
C22449212
Description
-40℃~+85℃ 20pF 28.224MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS