SWXSHBCVE0-27.120000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-27.120000
JLCPCB Part #
C22449206
Description
-40℃~+85℃ 20pF 27.12MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS