SWXSHBCVE0-21.250000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-21.250000
JLCPCB Part #
C22449183
Description
-40℃~+85℃ 20pF 21.25MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS