SWXSHBCVE0-16.666000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-16.666000
JLCPCB Part #
C22446959
Description
-40℃~+85℃ 16.666MHz 20pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS