SWXSHBCVE0-13.521200
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-13.521200
JLCPCB Part #
C22446926
Description
-40℃~+85℃ 13.5212MHz 20pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS