SWXSHBCVE0-13.240000
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-13.240000
JLCPCB Part #
C22446916
Description
-40℃~+85℃ 13.24MHz 20pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS