SWXSGBCVE0-16.934400
MFR.Part #
SWXSGBCVE0-16.934400
JLCPCB Part #
C22446961
Description
-40℃~+85℃ 16.9344MHz 18pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS